Ducati 3D Extreme

Ducati 3D Extreme dla Java

Wyścigi java motorem Ducati

Ducati 3D Extreme to gra wyścigowa, w której ścigamy się motorami Ducati. To gra nie tylko dla fanów motocykli włoskiej marki.Gry java to często bardzo proste produkcje: kulki, pasjans lub saper. Ale nie w tym wypadku. Ducati 3D Extreme powoduje... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Płynna grafika
  • Wybór czterech trybów gry
  • Możliwość modyfikacji motocyklu

Wady

  • Możemy prowadzić tylko motor Ducati

Bardzo dobry
8

Ducati 3D Extreme to gra wyścigowa, w której ścigamy się motorami Ducati. To gra nie tylko dla fanów motocykli włoskiej marki.

Gry java to często bardzo proste produkcje: kulki, pasjans lub saper. Ale nie w tym wypadku. Ducati 3D Extreme powoduje znaczny przypływ adrenaliny. Gra przenosi nas do słonecznej Italii, gdzie na trzech torach musimy udowodnić, że urodziliśmy się tylko po to, by prowadzić ścigacz Ducati. W grze znajdziemy cztery tryby rozgrywki oraz możliwość modyfikacji naszej maszyny.

Grafika w Ducati 3D Extreme prezentuje się bardzo dobrze. Motory Ducati są wyglądają dość realistycznie a animacja płynna. Muzyka i efekty dźwiękowe nie przeszkadzają w grze.

Jeśli lubisz gry java, Ducati 3D Extreme nie zawiedzie Cię. Dostarczy wielu emocji, dzięki dużej grywalności i płynnej grafice.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

Ducati 3D Extreme

Download

Ducati 3D Extreme 1.0.27

Opinie użytkowników o Ducati 3D Extreme

Sponsorowany×